— Жили ми в Миколаївці, діти їздили в Іванівку, — каже мама Ані Світлана Положко. — Тоді вирішили переїхати сюди, щоб дитині було ближче в школу. Наша школа була найкраща по району, так шкода, що війна її понівечила, сльози не стримуються от такого болю, що вони наробили нам… Дітей було багато і в школі, і в садку, учителі в нас добрі такі всі. Ну, і дітям краще було в школі навчатися, як оце на онлайні. Хай там як, а в класі кращий розвиток, ніж дистанційно. Ну, надіємося, що з 1 вересня підуть діти наші в школу. Хочемо дуже.
Зараз на подвір’ї школи тихо, ми не зустрічаємо тут дітей. Але і директорка школи, і начальник військової адміністрації, й інші дорослі прагнуть одно й того самого:
— Хочеться, щоб тут уже сміялись діти, — каже Костянтин Стародумов.
— Так, дуже хочеться, — підхоплює Надія Нетяга. — І є велике-велике бажання в дітей, вони вже дуже заскучали за школою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб навчання онлайн проходило на найвищому рівні, і так воно і є, але спілкування не вистачає. Діти хочуть між собою спілкуватися, хочуть з нами спілкуватися. Тож маємо надію, що 1 вересня зможемо зайти і радіти разом з дітьми і чути цей дитячий сміх.