Експерт-КР – незалежна медіа-платформа

Cтворена за ініціативи ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» завдяки гранту програми Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

"Експерт-КР" є офіційно зареєстрованим інформаційним агенством.

Від початку роботи медіа-платформу фінансово підтримували глядачі, зокрема, Рада Засновників - Благодійний Фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» і Благодійний Фонд Костянтина Караманіц та підприємці Олександр Козаченко, Юрій Милобог, Світлана Сова, Володимир Шабловський.

У вересні 2017 року ми почали реалізацію проекту тренінгів для журналістів Кривого Рогу «МедіаЕксперт». Проект розраховано на півроку, він відбувається за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Від квітня 2017 року діяльність «Експерт-КР» підтримується завдяки гранту Європейського фонду демократії. Глядачі й надалі жертвують кошти на розвиток медіа-платформи.

У січні-березні 2017 року медіа-платформа взяла участь у Програмі малих грантів 2016 Міжнародної організації «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Уряду Канади.

Від квітня 2017 року «Експерт-КР» є учасником проекту «Голос місцевих ЗМІ», який здійснює медіа-фундація «Томсон» та МГО «Інститут регіональної преси та інформації» за фінансування Європейського Союзу.

У квітні 2016 року медіа-платформа отримала перше місце в конкурсі «Найкращий медіа-матеріал про позитивні історії переселенців», організованому ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Програми розвитку ООН в Україна та Уряду Японії.

У вересні 2016 року один із проектів «Експерт-КР» увійшов у шорт-лист фестивалю короткометражного кіно «Громадський проектор» (м. Миколаїв).

У жовтні 2016 року журналістська команда медіа-платформи була відзначена в обласному конкурсі «Життя з нової сторінки», що проводився в рамках програми з відновлення на налагодження миру ПРООН за підтримки уряду Японії.

Від січня 2016 року триває партнерська співпраця «Експерт-КР» із аналітичною платформою YouControl. До співтворчості в різних проектах залучені громадські організації та волонтери.

Поєднуючи фахову роботу журналістів, відеопродюсерів і залучених експертів з різних сфер і середовищ, медіа-платформа «Експерт-КР» стабільно і якісно надає криворіжцям об’єктивну, неупереджену, актуальну аналітичну й інформаційну продукцію.